• Астропсихолог Online
  • Геракл
  • Курс НЛП
  • Алгоритми долі
  • Красуня та чудовисько
  • Родосвет
  • 22 аркана
  • Спецкурс по Таро
  • Нумеролог

Запрошуемо на тренiнг "Алгоритми долі"

Все в нашому житті має сенс

Навіть якщо якась подія здається зовсім незначною, це зовсім не так. Кожен крок веде до наступного кроку. Минуле, сьогодення і майбутнє тісно пов'язані, життя подібне до нескінченного ланцюга важливих ланок. Неможливо заздалегідь передбачити, яку роль відіграє щось незначне.

Більше 20 років я вивчаю Астрологію та Психологію, досліджую на практиці, як ці дві дисципліни взаємодіють одна з одною.

У кожній натальній карті прописаний "алгоритм" того, як покроково людина приходить до свого щастя і в чому воно полягає.

Коли є розуміння дії даного "алгоритму", людина діє природним для неї чином, а це окриляє, адже можна бути самим собою і бути успішним і визнаним. Настає момент, ніби хочеться згорнути гори, оскільки ти знаєш "ЯК".

На своєму авторському курсі "Алгоритми Долі" я розповідаю, як дійти цього стану, до Свого Щастя, всього за 7 кроків.

"Так швидко?" - Запитайте Ви.

"Так" - відповім Вам.

Я довго працювала над тим, щоб вивести залежність між роботою нашої психіки з погляду психології та становищем планет у натальній карті.

Варто відзначити, "Алгоритм" у всіх ІНДИВІДУАЛЬНИЙ, адже всі ми – різні. Навчання триває лише 9 місяців - 3 блоки по 3 місяці.

Між блоками можна зробити перерву.

У всіх і різні запити: хтось хоче знайти себе; розібратися в собі; отримати нові знання Новачка в Астрології; Підвищити кваліфікацію та отримати новий унікальний інструмент вже чинному Астрологу.

Працювати з Долями людей непросто та відповідально. Але з таким інструментом це стає цікавим заняттям. Найголовніше, не стати при цьому "причинником добра", і не почати "завдавати щастя" тим, хто не хоче чи не готовий. Тому дійте тільки після чарівних слів: "я хочу змiнити своє життя, розкажи як?".

Якщо ви готові отримати "чарівну паличку" - не відкладайте своїх бажань у довгий ящик, дійте тут і зараз!

Обережно! Побічний ефект - щастя та задоволення від себе та свого життя.

Записатися на курс

Обучение Астропсихолог Украина

Уже в продаже

Лунный календарь октябрь 2021

Олег Владимирович ЕвтушенкоАстролог, ректор НАУ

Затмения путь трансформации
Читать далее ...